تاریخ امروزیکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹
پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن اداری متحرک

پارتیشن اداری متحرک را می توان بهترین نوع پارتیشن برای مکان هایی به کار برد که نه می توانند به صورت همیشگی محیطی را از سایر قسمت ها تفکیک نمایند یعنی به عبارت ساده تر نیاز به جدایی فضا در برخی موارد مورد نیاز و در برخی موارد مورد نیاز نیست.

تولیدکنندگان برتر پارتیشن اداری متحرک

تولیدکنندگان بسیاری در کشور ما مشغول به طراحی و تولید تجهیزات اداری و انواع مختلف پارتیشن اداری می باشند که در این میان برخی با بهره گیری از آخرین متد های روز دنیا و نیز ابزارآلات برتر موفق به تولید محصول با کیفیت برتر شده اند که در ادامه این مطلب به برخی از این تولیدکنندگان برتر اشاره خواهیم نمود.

ویژگی های پارتیشن ریلی

  • قابلیت حرکت : به دلایل مختلف نمی توان در بسیاری از مکان ها از پارتیشن اداری ثابت بهره برد که این دلایل می تواند بر اساس نیاز محیط های مختلف می تواند متفاوت باشد.  از جمله ای این موارد می توان به نیاز ما به بهره مندی از فضای بیشتر در برخی از موارد و نیاز به جداسازی در سایر نیاز ها نام برد که تنها از طریق به کاربردن پارتیشن ریلی قابل اجرا خواهد بود.

پارتیشن اداری متحرک

  • انعکاس نور طبیعی :  استفاده از این مزیت در بسیاری از انواع پارتیشن بندی در نوع ثابت مقدور نیست چرا که این نوع از پارتیشن بندی ها یک بار برای همیشه در محیط اجرا می شوند و با جداسازی قسمت های مختلف، امکان استفاده از انعکاس نور طبیعی را مقدور نمی سازند. اما برخلاف این موارد در پارتیشن اداری ریلی این امکان فراهم است تا در ساعات معین و موارد مورد نیاز با استفاده از قابلیت جمع شوندگی این پارتیشن نسبت به استفاده محیط از انعکاس نور طبیعی اقدام نمود.

پارتیشن اداری متحرک

  • سبک مدرن پارتیشن ریلی : ایجاد سبک مدرن و جدیدی در بسیاری از فضای بزرگ که نیاز به تغییر و تحول در تمام فضا احساس می شود همواره از جمله دغدغه های طراحان بوده که این مورد با بهره گیری از پارتیشن ریلی در انواع و سبک های مختلف برطرف گردید به گونه ای که امروزه در فضاهایی با وسط بالا شاهد ایجاد محیط های زیبایی در سبک های مدرن هستیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *