تاریخ امروزیکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹
قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی جدیدترین و مدرن ترین نوع از سبک بایگانی انواع مختلف اسناد و مدارک و نیز تجهیزات است. این نوع از بایگانی به صورت بسیار هوشمندانه با حذف راه روهای موجود در بین قفسه های بایگانی موجب افزایش ظرفیت بایگانی می گردد.

بهترین تولیدکنندگان قفسه بایگانی ریلی

بایگانی ریلی از جمله تجهیزات بایگانی است که تولیدکنندگان بسیاری اقدام به تولید و ارائه این محصول به بازار مصرف می نمایند با این وجود محصول واحدی از نظر طراحی و کیفیت تولید و ارائه نمی گردد. وب سایت فروش با ما سعی خواهد نمود بهترین تولیدکنندگان این محصول را برای شما مخاطبان عزیز معرفی نماید تا خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

قفسه بایگانی ریلی

قفسه بایگانی ریلی

انواع قفسه بایگانی ریلی

تولیدکنندگان بایگانی ریلی همواره سعی بر بهینه و به روز نمودن این محصول داشته و تلاش می نمایند با بهبود کیفیت محصول خود شکل نوینی را روانه بازار نمیاند. از جمله انواع کلی قفسه بایگانی ریلی می توان به سه شکل کلی  بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی و بایگانی ریلی تمام هوشمند اشاره نمود.

بایگانی ریلی مکانیکی

این نوع از قفسه بایگانی ریلی با تکیه بر نیروی مکانیکی که اپراتور بر دستگاه اعمال می نماید حرکت نموده و جابجا می شود. این شکل از قفسه بایگانی ریلی ابتدایی ترین شکل این محصول و پرکاربرترین شکل آن است چرا که در حال حاضر بسیاری از سیستم های بایگانی ریلی در تعداد بلوک پایین مورد استفاده قرار می گیرد که شکل مکانیکی آن مقرون به صرفه بود و با استقبال نسیتاً بالایی روبروست.

قفسه بایگانی ریلی

بایگانی ریلی برقی

با گذر زمان نیاز به استفاده از سیستم بایگانی ریلی افزایش یافت و تولیدکنندگان این محصول را در تعداد بلوک بالا تولید و عرضه نمودند. در این میان این نیاز احساس گردید که اعمال نیروی مکانیکی برای حرکت تعداد بالای قفسه ضمن نیاز به نیروی مکانیکی بالا می تواند بهروی نیروی اسنانی مربوط به این کار را نیز کاهش دهد از این رو به فکر الکترونیکی کردن این محصول افتادند .

قفسه بایگانی ریلی برقی

شکل کار این نوع از قفسه های بایگانی ریلی نیز همچون شکل مکانیکی آن بود با این تفاوت که دیگر نیازی به نیروی مکانیکی نبوده و سیستم با تکیه بر نیروی برق و به آسانی توسط پنل های موجود در هر بلوک به سمتچپ  و راست حرکت می نمود.

بایگانی ریلی هوشمند

نیاز به امنیت، سرعت و دقت بالا در بایگانی اسناد مهم و سری برخی سازمان ها و نهاد های حساس موجب شد تا شرکت های تولید کننده ی بایگانی ریلی اقدام به طراحی نوعی از سیستم بایگانی ریلی نمایند که علاوه بر برخورد داری از سیستم یکپارچه ی مدیریتی از ضریب ایمنی بالایی برخوردار بود و وظایف مختلف بایگانی اسناد را نیز به صورت هوشمند انجام دهد.

قفسه بایگانی ریلی هوشمند

از جمله این موارد می توان به باز و بسته شدن کابین ها با دستور فرد خاص، مدیریت پرونده های موجود در کابین ها به وسیله ی سیستم مرکزی و نیز بسیاری جواب مهم دیگر که می تواند براساس نیاز مشتری به سیستم اضافه گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *