تاریخ امروزیکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹
قیمت قفسه بایگانی ریلی

قیمت انواع قفسه بایگانی ریلی

قیمت انواع قفسه بایگانی ریلی موضوعی است که در این مقاله قصد بررسی و توضیح ابعاد مختلف آن را داریم تا بتوانیم مشخصات و موارد مهم در تعیین قیمت قفسه بایگانی ریلی را برای شما مخاطبان عزیزمان شرح دهیم. بدون شک آشنایی با برخی موارد ما را در خرید این محصول مهم یاری خواهد نمود.

برترین شرکت های تولید کننده قفسه بایگانی ریلی

قبل از توضیح مواردی که باعث می شود تا محصول بایگانی ریلی در قیمت های مختلفی به بازار مصرف عرضه شود قصد داریم با معرفی شرکت های برتر تولید کننده در این زمینه شما مخاطب عزیز را در خریدی مطمئن یاری نماییم.

امروزه برخی از شرکت های تولیدکننده ی این محصول در جهت کاهش قیمت نهایی محصول اقدام به تولید محصول خود با کیفیت پایین می نمایند که این خود در بلند مدت برای مجموعه ای که محصول مورد نظر را خریداری نموده است بسیار دردسرساز خواهد شد.

بررسی قیمت انواع قفسه بایگانی ریلی از جهت نوع کارکرد محصول

همانگونه که در مقالات قبلی نیز به صورت خلاصه توضیح داده ایم محصول بایگانی ریلی در انواع مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید و ارائه می گردد.

قفسه بایگانی ریلی مکانیکی دارای مناسب ترین قیمت

این محصول می تواند به صورت مکانیکی کار کند یعنی اپراتور با استفاده نیروی مکانیکی قفسه های بایگانی را به حرکت در بیاورد. متداول ترین شکل تولید و عرضه نوع مکانیکی این محصول بیشتر از سایر انواع مختلف آن است. چرا که بیشتر نیاز به این محصول در تعداد بلوک اندک خلاصه می شود که می توان با نیروی مکانیکی به راحتی آن را جابجا نمود. این شکل از محصول بایگانی ریلی دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر نوع های این سری از محصولات می باشد.

قیمت قفسه بایگانی ریلی

لازم به ذکر است که قفسه بایگانی ریلی مکانیکی نیز توسط برند های مختلفی تولید و عرضه می شود که خود در قسمت مختلف فنی و قطعات به کار رفته دارای تفاوت های بسیاری با یکدیگر می باشند. از این رو قفسه بایگانی در نوع مکانیکی ضمن برخورداری از قیمت مناسب با توجه به نوع ساخت و مواد به کار رفته نیز در سطوح قیمتی متفاوتی قرار می گیرد.

قفسه بایگانی ریلی برقی با کارکرد بالا و قیمت بالاتر از نوع مکانیکی

در برخی موارد نیاز به نیروی برق برای به حرکت در آوردن قفسه های بایگانی ریلی احساس می شود زیرا این نوع از محصول همواره در تعداد بلوک اندک تولید نمی گردد و در برخی موارد سازمان ها و ادارات بزرگ نیاز به تجهیز قسمت بایگانی خود با تعداد زیادی از قفسه های بایگانی ریلی می باشند.

قیمت قفسه بایگانی ریلی برقی

در این صورت به جهت سهولت جابجایی بلوک های بایگانی ریلی و افزایش بهره وری نیروی انسانی سیستم بایگانی ریلی با تکیه بر نیروی الکترونیکی در جهت چپ و راست جابجا می شده و امکان استفاده از موارد بایگانی شده را فراهم می نماید.

این نوع از قفسه بایگانی برقی در مقایسه با قفسه بایگانی مکانیکی از قیمت بالاتری برخوردارند چرا که ضمن تجهیز به پنل های کنترل بر روی بلوک ها و سیستم کنترل جابجایی دارای سیستم های مختلفی از جمله برق اضطراری نیز می باشند .

قفسه بایگانی ریلی برقی نیز توسط تولیدکنندگان بسیاری تولید و عرضه می گردد که از شکل های مختلفی در سیستم های محصول خود بهره می برند . توجه به پشتیبانی این نوع از محصولات در هنگام خرید بسیار ضروری و قابل توجه می باشد.

قفسه بایگانی ریلی هوشمند و بالاترین قیمت در نوع خود

گاهی نیاز به برخی موارد امنیتی در بایگانی برخی تجهیزات و مدارک تولیدکنندگان قفسه بایگانی ریلی را به فکر تجهیز این محصول به برخی توانمندی های خاص از جمله موارد مهم امنیتی در باز و بسته شدن بلوک ها و نیز  ارتباط با رایانه ی مرکزی و کنترل ورود و خروج مدارک و اسناد می نماید.

قیمت قفسه بایگانی ریلی هوشمند

تولید این نوع از قفسه بایگانی ریلی که از سوی تولیدکنندگان به عنوان قفسه بایگانی ریلی هوشمند و یا اتوماتیک شناخته می شود آخرین و به روز ترین نوع از این محصول است که دارای قابلیت های فراوانی از جمله پنل هوشمند برای رمزنگرای باز و بسته شدن بلوک  ها، ارتباط با رایانه و درج مشخصات موارد بایگانی شده و کنترل دقیق موارد ورود و خروج اسناد و بسیاری قابلیت های فنی و مهندسی دیگر می باشد.

توجه به کیفیت ساخت و مواد به کار رفته در هنگام خرید

از آنجایی که این محصول از سوی تولیدکنندگان بسیاری عرضه می شود علاوه بر نوع محصول، کیفیت ساخت و موادی که شرکت سازنده در ساخت قفسه بایگانی از آنها بهره برده است بسیار ضروری و مهم می باشد.

چرا که این محصول به عنوان مهمترین عضو تجهیزات بایگانی هر اداره ای شناخته می شود که کاربرد فراوانی دارد از این رو محصول مورد نظر می بایستی ضمن برخورداری از ماندگاری و دوام بالا در قسمت مواد به کار رفته، از  کیفیت ساخت و مقاومت بالایی نیز در استفاده های طولانی مدت برخوردار باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *