تاریخ امروزیکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹

[vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][vc_single_image image=”5331″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1565767803093{background-color: #ffead9 !important;}”][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1565052125903{border-top-width: -50px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5386″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  پلن اول : می خواهم در مقالات فروش با ما شماره خود را ثبت نمایم.

چنانچه قصد دارید در مقالات وب سایت فروش با ما که در گوگل دارای رتبه های اول تا سوم می باشند شماره تماس خود را ثبت نمایید. می بایستی از جایگاه های مورد نیاز بر حسب نیاز یک مورد را خریداری نمایید. همچنین می توانید به صورت انحصاری تمام یا بخشی از جایگاه تماس در مقالات خاص را خریداری نموده و تنها شماره تماس خود را در آنها قرار دهید.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”041-42572320″ style=”flat” color=”white” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-phone” add_icon=”true”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”mulled_wine”][vc_column_text]  چه تفاوتی میان ثبت شمار در وب سایت فروش با ما با سایر وب سایت های ثبت آگهی وجود دارد ؟

قبل از توضیح این تفاوت باید بیان کنیم که بیش از ۹۰ درصد مخاطب و مشتریان شما درفضای مجازی محصول خود را از گوگل جستجو می نمایند نه وب سایت های آگهی پس فروشی موفق است که رتبه ی خوبی در صفحه ی اول گوگل داشته باشد.

اگر بررسی نمایید متوجه می شوید بسیاری از آگهی هایی که در وب سایت های آگهی ثبت می شوند تنها در آن سایت آگهی خاص نمایش داده شده و رتبه ی قابل قبولی در صفحه ی اول گوگل ندارد. پس نمی بایستی انتظار مشتری و فروش بالایی از این آگهی را داشته باشید.

نکته ی قوت وب سایت فروش با ما این است که ما قبل از همکاری با شما در محتوایی خاص در موضوعات وب سایت مان اقدام به مقاله نویسی و کسب رتبه های اول تا سوم گوگل نموده ایم و توانسته ایم مشریان و مخاطبان محصول هایی که پیرامون آن ها مقاله می نویسیم جذب نماییم از این رو به محض ثبت شماره تماس بدون شک تفاوت قابل ملاحضه ای در فروش شما ایجاد خواهد شد. 

[/vc_column_text][vc_separator color=”mulled_wine”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]فروش با ما


نمایش در جایگاه چهارم : نام شرکت و شماره تماس در ردیف چهارم جایگاه شماره تماس ها در ستون سمت چپ مقالات رتبه اولی گوگل قرار می گیرد. این پلن نمایش داخل مقالات ندارد.


۱۰۰٫۰۰۰ تومان

[/vc_column_text][vc_btn title=”سفارش پلن چهارم” style=”flat” color=”primary” align=”center”][vc_separator color=”black”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]فروش با ما


نمایش در جایگاه سوم : نام شرکت و شماره تماس فقط در ردیف سوم جایگاه شماره تماس ها در ستون سمت چپ مقالات رتبه اولی گوگل قرار می گیرد. این پلن نمایش داخل مقالات ندارد.


۱۵۰٫۰۰۰ تومان

[/vc_column_text][vc_btn title=”سفارش پلن سوم” style=”flat” color=”primary” align=”center”][vc_separator color=”black”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]فروش با ما


نمایش در جایگاه دوم : نام شرکت و شماره تماس در ردیف دوم جایگاه شماره تماس ها در ستون سمت چپ مقالات رتبه اولی گوگل و نیز در جایگاه دوم داخل مقالات قرار می گیرد.


۲۰۰٫۰۰۰ تومان

[/vc_column_text][vc_btn title=”سفارش پلن دوم” style=”flat” color=”primary” align=”center”][vc_separator color=”mulled_wine”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][vc_column_text]فروش با ما


نمایش در جایگاه اول : نام شرکت و شماره تماس در ردیف اول جایگاه شماره تماس ها در ستون سمت چپ مقالات رتبه اولی گوگل و نیز در جایگاه اول داخل مقالات قرار می گیرد.


۲۵۰٫۰۰۰ تومان

[/vc_column_text][vc_btn title=”سفارش پلن اول” style=”flat” color=”primary” align=”center”][vc_separator color=”black”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1565767761704{background-color: #f4f6f9 !important;}”][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1565044340290{border-top-width: -50px !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”5294″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  پلن دوم : می خوام از همین امروز فروش حداکثری داشته باشم.

چنانچه قصد دارید در ۲۴ ساعت آینده فروش آنلاین خود را با حداکثر توان ممکن  آغاز نمایید و وارد بازار رقابت آنلاین شوید می بایستی از پلن شماره یک فروش با ما استفاده نمایید.

ما در این طرح ضمن ایجاد بستر فروش فوری از طریق تبلیغات گوگل، صفحه سازی مرتبط با فعالیت شما را استارت می زنیم تا ضمن کاستن از هزینه ها ی تبلیغات گوگل در گذر زمان، فروش حاصل از جستجوی اورگانیک شما از طریق رتبه های اول تا سوم گوگل را نیز افزایش دهیم.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_btn title=”041-42572320″ style=”flat” color=”white” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-phone” add_icon=”true”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”mulled_wine”][vc_column_text]  نقاط قوت تبلیغات گوگل ادورز سیستم فروش با ما در مقایسه با سایر ارائه دهندگان این سرویس : 

ما به طور دقیق محصول و عنوان درخواستی مشتری را آنالیز کرده و سپس عناوین پر جستجو در حوزه ی کاری وی را مشخص می کنیم سپس با هزینه های معقول و نمایش در رتبه ی اول ضمن بهره وری بالا از هدر رفت هزینه مشتری نیز جلوگیری می کنیم

این درحالی است که  سایر ارائه دهندگان گوگل ادورز تنها عناوین درخواستی شما را در گوگل ادورز تنظیم می نمایند بدون آنکه تحلیل دقیق و جامعی پیرامون محصول و عناوین مهم محصولات شما داشته باشند این موضوع باعث می شود ضمن هدر رفت هزینه ها نتیجه دلخواه حاصل نگردد.

[/vc_column_text][vc_separator color=”mulled_wine”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

استعلام قیمت پلن اول متناسب با کسب و کار شما 

با توجه به قیمت متفاوت تبلیغات گوگل ادورز و نیز متفاوت بودن سختی کلمات در کسب و کار های مختلف لطفا مشخصات زیر را ارسال بفرمایید تا هزینه تبلیغات متناسب با کسب و کار شما برایتان محاسبه گردد.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section][vc_row][vc_column][vc_column_text]  اگه موضوع کسب  کار من در موضوعات فروش با ما نباشه چیکار کنم  ؟

چنانچه تمایل به استفاده از خدمات وب سایت ما دارید اما محصول شما از موضوعاتی نیست که ما پیرامون انها ارائه خدمات می دهیم نیست لطفا مشخصات کسب و کار خود را در فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا  بعد از بررسی با شما تماس حاصل نماییم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]